» » 21 лютого  у Сновську відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання молоді на чолі з заступником голови ОДА Андрієм Подорваном.

21 лютого  у Сновську відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання молоді на чолі з заступником голови ОДА Андрієм Подорваном.

Гості заходу вшанували памʼять героїв Небесної сотні, поклавши квіти до памʼятного знаку, а також відвідали меморіальну стелу «Захисникам України» , де схилили голови в знак памʼяті про наших загиблих земляків.

В залі засідань міської ради з вітальними словами до учасників зібрання звернулися голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова міської ради Олександр Медведьов, які наголосили на важливості національно – патріотичного виховання, особливо в таких прикордонних районах як наш. Свої здобутки в цьому напрямку презентувала т.в.о. директора Сновської ЗОШ №1 Ольга Гаврилець, розповів про роботу з молоддю заступник голови Районної ради ветеранів Віктор Кравець. До слова було запрошено і голову   Сновської районної спілки учасників антитерористичної операції  Михайла Хомчука, який поділився своїм досвідом роботи з підростаючим поколінням.  Читати далі…

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради