» » 21 вересня Сновщина відзначає 80-ту річницю визволення від нацистських окупантів

21 вересня Сновщина відзначає 80-ту річницю визволення від нацистських окупантів

Сьогодні з нагоди визначної дати  у міському парку зібралися керівники громади та керівники структурних підрозділів міської ради, ветерани, представники другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, громадськість.

Міський голова Олександр Медведьов привітав усіх з Днем визволення. «Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від  нацистських загарбників, – сказав у промові Олександр Олександрович. – Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу Перемогу!»

 

Присутні поклали квіти до памʼятного знаку загиблим у роки Другої світової війни та до стели «Захисникам України»  і вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав свої життя захищаючи Україну у ті далекі буремні роки та воїнів, які нині полягли в землю від рук агресорів.

Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю