» » 22 грудня відбулася чергова 20 сесія Сновської міської ради 8 скликання

22 грудня відбулася чергова 20 сесія Сновської міської ради 8 скликання

Розпочалася сесія із вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Депутати працювали чітко і злагоджено під головуванням Олександра Медведьова, адже на порядок денний засідання було винесено 47 питань. Всі вони попередньо були розглянуті постійними депутатськими комісіями та були оприлюднені на сайті міської ради. Серед них: прийняття бюджету на 2023 рік; поновлення фінансування низки програм, які були тимчасово призупинені у зв’язку з військовими діями; перейменування 122 вулиць та провулків у місті Сновськ та селах громади; блоки земельних та комунальних питань тощо.

Найголовнішим було питання бюджету Сновської міської територіальної громади на 2023 рік. В нинішніх умовах воєнного стану із дотриманням термінів його було прийнято одноголосно.

Доходи складають 175917,3 тис. грн., в т.ч.: загальний фонд – 171487,7 тис. грн., спеціальний фонд – 4429,6 тис. грн.

Видатки – 175867,3 тис. грн., в т.ч.: загальний фонд – 166069,6 тис. грн., спеціальний фонд – 9797,7 тис. грн.

Кредитування (загальний фонд) – 50 тис. грн.

Серед іншого депутати ухвалили звернення щодо відновлення роботи Сновського сектору УДМС у Чернігівській області, яке буде направлено до Державної міграційної служби, Міністерства внутрішній справ, обласної та районної військових адміністрацій, народних депутатів України.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради

Відеозапис засідання сесії