» » 22 січня в в залі засідань міської ради  відбулися урочистості до Дня Соборності України

22 січня в в залі засідань міської ради  відбулися урочистості до Дня Соборності України

В рамках святкування Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки присутні мали змогу на початку заходу переглянути фотовиставку підготовлену працівниками Сновського історичного музею.

В  рамках офіційної частини, ведучі урочистостей до слова запросили міського голову  Олександра Медведьова та голову районної державної адміністрації Валерія Радібеду.

Вітаючи учасників зібрання міський голова Олександр Медведьов  зазначив: «22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Цей день є символом об’єднання України. Це нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність. Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними.  І сьогодні, напевно, ці слова, як ніколи, є актуальними для кожного з нас. Ми мріємо про мир. Кожен з нас відчув те горе, коли гинуть, захищаючи свою землю, найкращі сини нашої країни. І ми хочемо жити в вільній, незалежній, суверенній квітучій європейській Україні. Але для цього ми маємо бути сильні, маємо бути єдині, маємо вірити в свою державу. І ми всі разом обов’язково переможемо!».

Особливу вдячність, гордість та шану керівники  висловили захисникам України та воїнам-землякам, які в цей час перебувають в зоні проведення ООС і захищають Батьківщину від агресора.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків Юрія Костюченка, Максима Авдієнка та всіх загиблих борців, які віддали своє життя за єдність та свободу нашої країни.

Продовженням урочистих заходів став зворушливий патріотичний концерт за участі працівників будинку культури, вихователів музичної школи ім. Н.Рахліна, а також вихованців  зразкового вокального ансамблю «Світлячок».

Після  урочистостей  учасниками зібрання було здійснено покладання квітів до  пам’ятника Т.Г.Шевченка.  В заходах взяли участь керівники громади та району, працівники установ, підприємств та організацій, ЗМІ та громадськість.

В рамках святкування Дня Соборності України в ЦБС , історичному музеї проходить цілий ряд книжкових, художніх та фотовиставок, засідань «круглих столів». У навчальних закладах громади  відбулись семінари, позакласні читання з історії України, тематичні уроки історії та української літератури, бесіди, години спілкування, виставки в шкільних бібліотеках.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційно роботи міської ради

Leave a Reply