» » 22 січня відзначають одну з видатних для історії України подій – проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

22 січня відзначають одну з видатних для історії України подій – проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

   22 січня в Будинку  культури  відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності України. У заходах взяли участь міський голова Олександр Медведьов та  голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, їх заступники, представники підприємств, установ і організацій, ветерани, учасники АТО, учнівська молодь та громадськість. Запальним номером юних танцюристів Сновщини  розпочались урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Традиційним відкриттям офіційної частини програми стало вшанування присутніми одного з найважливіших символів України – Державного Гімну.

З вітальним словом перед присутніми виступили міський голова Олександр Медведьов та голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, які наголосили на важливості єдності та взаєморозуміння задля збереження та розбудови єдиної суверенної держави.

День Соборності нагадує нам, що немає окремо Східної і Західної України. У нас є єдина держава і ми – єдиний народ! Від нашої згуртованості залежить подальший шлях України, – зазначив у своєму виступі Олександр Медведьов.

Під час зібрання міський голова Олександр Медведьов вручив Почесну грамоту Денису Підлісному.

Нажаль, відчуття гордості за соборну державу невід’ємно пов’язане з гіркотою втрати. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на сході України земляків  – Юрія Костюченка та Максима Авдієнка.

Вдячністю, духом незламності та відваги були сповнені сьогоднішні виступи та концертні номери. Музичні вітання з державним святом для усіх присутніх в залі звучали від  викладачів  та вихованців музичної школи Н.Рахліна та артистів Сновського будинку культури.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради