» » 23 червня – День державної служби

23 червня – День державної служби

З нагоди Дня державної служби міський голова Олександр Медведьов в урочистій атмосфері привітав колектив райдержадміністрації.

  • Кожен з вас на своєму місці виступає ланкою, що поєднує владу і народ, формує ефективну систему державного управління, яка повинна, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Бажаю вам мудрості й витримки у справі служіння людям та заслуженої шани і вдячності! – сказав у вітальному слові Олександр Олександрович.

Відзнаки міської ради у цей день отримали головний спеціаліст відділу ЖКГ, інфраструктури, містобудування, архітектури та цивільного захисту РДА Ольга Ященко та державний реєстратор юридичних та фізичних осіб-підприємців РДА Євгеній Сокол.

Також у цей день керівники райдержадміністрації Володимир Карпенко та Олеся Гориченко поздоровили свій колектив з професійним святом, яке відзначається вже 102 роки,вручили нагороди  і побажали всім міцного здоров’я, особистого щастя та успіхів у нелегкій та відповідальній роботі на благо України.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради