» » 23 квітня, на пленарному засіданні 20 сесії міської ради депутати розглянули понад 30 питань.

23 квітня, на пленарному засіданні 20 сесії міської ради депутати розглянули понад 30 питань.

В роботі сесії взяли участь директор департаменту фінансів Чернігівської ОДА Валерій Дудко, заступник міського голови Сергій Силенок, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова райради Ніна Кухаренко.

Депутати підтримали Програму підтримки дітей з неблагополучних сімей, які опинилися в закладах охорони здоров’я  Сновської міської ради в умовах стаціонару, на 2018-2020 роки, яка була ініційована членами Громадської ради при райдержадміністрації.

Присутні заслухали  звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року та зміни до рішення Сновської міської ради ,,Про  міський бюджет  на 2018 рік”, з якими ознайомила начальник фінансового відділу міської ради Ліна Савченко. Депутати виявили зацікавленість щодо розподілу додаткової дотації з обласного бюджету  на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів охорони здоровʼя  та освіти.

«Чому в цьому році наша громада не отримала коштів, адже Сновська ОТГ створена в межах всього району?» – пролунало із залу.

Змістовні роз’яснення з даного питання надав Валерій Дудко та пообіцяв, що до липня п.р. буде перерозподіл коштів і Сновська громада обов’язково отримає належне.

З питання «Про припинення  КУ «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області» виступила Олена Шарпан, головний лікар даної установи.

«Згідно чинного законодавства з липня 2018 року медичні заклади, що надають первинну допомогу почнуть фінансування за договорами від Національної служби здоров’я України. Кошти будуть нараховуватися за річним тарифом, відповідно до кількості пацієнтів, які підписали декларацію про вибір лікаря первинної допомоги з лікарями даного закладу. Кількість пацієнтів буде визначено за кількістю декларацій, внесених до електронної системи 03. Щоб підписати угоду з НСЗУ медичний заклад первинної допомоги повинен бути реорганізований  з бюджетної установи в комунальне некомерційне підприємство.Це обов’язкова умова. Заклади, як неприбуткові підприємства, не будуть платником податку на прибуток і зможуть самостійно розпоряджатися отриманими грошима»- зазначила Олена Іванівна.

З боку депутатів пролунало ряд запитань, на які головний лікар надала вичерпні відповіді.

Надалі депутати розглянули низку комунальних та земельних питань.

Попередньо проекти рішень розглядались на засіданнях профільних комісій та були оприлюднені на сайті.

За результатами обговорення міськими депутатами були прийняті відповідні рішення.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply