» » 24 жовтня, 9.00 – засідання оперативного штабу з питань подолання наслідків у зв’язку з загоранням сухої трави та торф’яників у Сновському районі

24 жовтня, 9.00 – засідання оперативного штабу з питань подолання наслідків у зв’язку з загоранням сухої трави та торф’яників у Сновському районі

За інформацією начальника Сновського районного сектору Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Андрія Терещенка на 9 годину ранку працює 32 одиниці техніки, 96 чоловік особового складу, 7 місць локації. Поблизу міського пляжу розташована польова кухня, де пожежники можуть обігрітись та попити чай, каву.

Міський голова повідомив присутнім, що вчора, разом з головою райдержадміністрації Валерієм Радібедою, побували у таборі «Дружба» та запевнив, що проживаючі забезпечені нормальними побутовими умовами.

Обговоривши найважливіші питання було вирішено наступне:

надалі до кінця локалізації пожежі приготуванням їжі для рятувальників  буде займатися ВПУЛГ. Сніданки та вечеря безпосередньо в їдальні училища, обід – підвіз до місць локації. Координатор – Олег Гренфельд, завідувач господарством Сновської міської ради. Одноразовий посуд на 5 діб пообіцяла придбати Лариса Дубина (директор Сновського ВПУЛГ).

До підвозу обідів долучились депутати міської ради Вячеслав Матвієнко та Сергій Виблов на особистому транспорті. Транспорт також  готове надати ВПУЛГ.

Відділ організаційно-кадрової таінформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply