» » 25 квітня в.о.старости Ірина Швець прозвітувала перед односельцями про виконану роботу за минулий рік

25 квітня в.о.старости Ірина Швець прозвітувала перед односельцями про виконану роботу за минулий рік

До складу старостинського округу входить три села: Сновське, Михайлівка та Єнькова Рудня .

Чисельність зареєстрованого населення станом на 01.01.2018 року становить 700 осіб, фактично проживаючих 640 осіб ( з них: 461 особа в с. Сновське , Є.Рудня – 110 осіб та в Михайлівні – 69 осіб).

На території с.Сновське функціонують Сновський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (навчається 45 учнів та 18 дітей у ДНЗ), поштове відділення зв’язку, будинок культури, бібліотека; ФАПи в селах Сновське, Є.Рудня, Михайлівна. Також на території сіл працюють 3 магазини (2 в с. Сновське і 1 в с. Михайлівка) та 1 кафе, які забезпечують продовольчими товарами, та частково промисловими.

На загальні збори, які відбулися в Сновському сільському будинку культури, завітали міський голова Олександр Медведьов, начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга, депутат міської ради Віталій Пискун, помічник народного депутата України А.Євлахова Вадим Сергійко, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та кореспондент редакції районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

В.о.старости коротко зупинилась на тому, що було зроблено в 2017 році та ознайомила присутніх з планами роботи по соціально-економічному розвитку трьох населених пунктів. Також Ірина Швець озвучила ряд питань, які на її думку, викликають найбільше занепокоєння громадян. Перш за все, це сміттєзвалище на «горбасі». Паркан впав і сміття розлітається навкруги, в залежності від напрямку вітру.

«Нещодавно почали надходити звернення від громадян щодо закупівлі дров для пічного опалення. Люди схвильовані з приводу того, що всі дрова вивозяться на Корюківську електростанцію.

Неабияке занепокоєння викликає у населення робота поштового відділення: чи буде працювати пошта, як будуть видаватись пенсії, яким чином оплатити комунальні послуги, закуповувати товари першої необхідності, якими забезпечують людей поштарі.

Всі ґрунтові дороги трьох сіл, які було підсипано і прогрейдеровано в 2016 році, знову потребують ремонту. Після весняної повені особливо зруйнована частина ґрунтової дороги, якою користуються громадяни села Сновське» – додала Ірина Іванівна та зазначила, що керівництво не стоїть осторонь проблем селян і було завезено два вантажних автомобіля піску та щебеню до зруйнованої ділянки дороги.

Наприкінці виступу подякувала всім керівникам ОТГ, установ та організацій. Особлива вдячність депутату міської ради Віталію Пискуну, який завжди допомагає селянам у вирішенні їх нагальних проблем.

Про роботу закладів культури розповіла Ніна Ісаченко, директор сільського будинку культури. Вона зазначила, що на нинішній час досить успішно діють такі гуртки: танцювальний (2 вікові групи), драматичний, художнього читання, жіночий ансамбль, вокальний. Майже щомісячно проводяться музичні, літературні, тематичні, інформаційні, розважальні заходи. Зі своїми програмами побували у селах Великий Щимель, Чепелів, Турʼя, були учасниками багатьох районних конкурсів.

Про виконану роботу прозвітувала завідувач фельдшерських пунктів Наталія Шпуренко, надала роз’яснення щодо декларування та звернулась до керівництва з проханням придбати їй для роботи велосипед, адже обслуговує 3 села.

У ході проведення зборів перед селянами виступили  помічник народного депутата України А.Євлахова Вадим Сергійко та Валентина Недвига, начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради, яка детально ознайомила з умовами отримання дотації на молодняк ВРХ.

Підбив підсумки міський голова Олександр Медведьов. Він коротко ознайомив про виконану роботу в минулому році та довів до відома присутніх пріоритетні напрямки роботи у 2018 році, відповів на хвилюючі питання селян та надав роз’яснення стосовно роботи поштового відділення та сміттєзвалища на «горбасі». А також подякував в.о.старости Ірині Швець, яка небайдуже ставиться до односельців та активно долучається життєдіяльності громади,  всім жителям села, які не пошкодували часу і прийшли на сходи.

По закінченню зборів селяни мали змогу поспілкуватись з керівництвом громади та отримати відповіді на особисті питання.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply