» » 26 березня в залі засідань міської ради відбулась чергова 33 сесія Сновської міської ради сьомого скликання

26 березня в залі засідань міської ради відбулась чергова 33 сесія Сновської міської ради сьомого скликання

Головував на засіданні міський голова Олександр Медведьов.

На розгляд депутатів були винесені наступні питання:

  • Про внесення змін та доповнень до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
  • Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року № 21-30/VІІ „Про міський бюджет на 2019 рік”.
  • Про забезпечення належних умов роботи виборчих комісій.
  • Про розподіл функціональних обов’язків між в.о.старост Сновської міської ради на період їх відпустки, тимчасової відсутності та інше.
  • Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
  • Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
  • Про внесення змін до рішення міської ради «Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області» від 28 лютого 2019 року № 19-32/VII
  • Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання від 19.06.2018 року № 14- 22/ VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».
  • Блок «Земельні питання».
  • Різне.

Проекти рішень, винесені на розгляд депутатів, були попередньо розглянуті на засіданнях постійних профільних комісій, розміщені на сайті міської ради та надіслані депутатам електронною поштою.  Зазначені питання стосувались життєдіяльності та розвитку громади, тому були підтримані депутатами одноголосно.

В різному міський голова ознайомив присутніх з листом виробничого підрозділу локомотивне депо Сновськ. Згідно наказу керівництва регіональної філії «Південно-Західної залізниці» передбачається скорочення чисельності працюючих (майже вдвічі) на даному підприємстві та переведення у підпорядкування до виробничого підрозділу Конотоп.

Було вирішено надіслати звернення до голів Чернігівської облдержадміністрації   та обласної ради, керівництва регіональної філії «Південно-Західної залізниці» та  АТ «Укрзалізниця» щодо збереження виробничого підрозділу локомотивне депо Сновськ і недопущення скорочення робочих місць.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply