» » 26 квітня -день трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня -день трагедії на Чорнобильській АЕС

Шановні краяни!

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

«Нема більше тієї любові, чим покласти життя своє за інших людей», – каже Божа заповідь. Вона сповна відображає ту роль і значимість, які мали, продовжують мати для усіх нас герої-чорнобильці, ліквідатори страшної аварії на Чорнобильській АЕС. Їхня мужність і самопожертва викликають велику повагу й шану і зобов’язують кожного з нас добре пам’ятати, що Україна – одна і треба її берегти. Треба жити в єдності з природою, примножувати  її багатство, берегти свою землю, піклуватися про неї.

Низько вклоняюсь усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашої Сновської громади, як 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки трагедії, обмежити біду. Щиро бажаю всім Вам і вашим рідним та близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі наступні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися в майбутнє і робити все можливе, аби подібне не повторилося.

Міський голова  Олександр Медведьов

Leave a Reply