» » 27 березня  пройшла  відкрита зустріч з громадянами села Тихоновичі

27 березня  пройшла  відкрита зустріч з громадянами села Тихоновичі

27 березня  пройшла  відкрита зустріч з громадянами села Тихоновичі   за участю секретаря Сновської міської ради Наталії Самойлової, заступника начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної  роботи міськради Наталії Смоляк, журналіста районної газети «Промінь» Тетяни Литвин,  начальника юридичного відділу СВК «Райдуга» Олександра Васильєва.

Перед присутніми про виконану роботу за 2018 рік  прозвітував в.о. старости Анатолій Бондаренко. На території села проживає 576 чоловік, протягом 2018 року померло 10 чоловік, народилось  3 дитини. Працюють три магазини, які забезпечують населення продовольчими товарами та товарами повсякденного попиту, скарг на їх роботу немає. Функціонують сільський будинок культури, бібліотека, Тихоновицька ЗОШ, Тихоновицький ФП, лісництво, СВК «Райдуга», ветеринарна дільниця. Без нарікань працює пересувне поштове відділення. Одиноких громадян обслуговують два соціальних працівники. На території села проводиться закупівля молока у населення, жителі села скаржаться на низькі закупівельні ціни на молоко. Протягом року проводилися роботи щодо благоустрою території: здійснювалась розчистка від чагарників, вирубка дикої порослі, вивіз побутового сміття,  приведення в належний стан меморіальних поховань та кладовищ,  проведено часткову підсипку та грейдування  ґрунтової дороги по двох вулицях на суму 4,0 тис. грн. тощо.  В 2018 році відновлено систему вуличного освітлення в с. Тихоновичі на суму 461 тис. 566 грн. За підтримки НДУ Анатолія Євлахова  у минулому році встановлено дитячий ігровий майданчик. Було проведено поточний ремонт даху в Тихоновицькому будинку культури на суму майже 19 тис. грн., придбано тенісний стіл. Наприкінці виступу Анатолій Бондаренко подякував всім односельцям, депутам Верховної та обласної ради Анатолію Євлахову, Григорію Божку, міському голові Олександру Медведьову, депутатському корпусу,  виконавчому комітету,  приватним підприємцям, керівництву СВК «Райдуга»   за участь і допомогу у вирішенні всіх наболілих питань Тихоновицької громади.

Серед питань, що найбільше турбують мешканців села: окультурення громадських пасовищ та водопоїв для ВРХ, заміна вікон в ФП та сільському будинку культури, видалення аварійних дерев, підсипка та ремонт доріг з твердим покриттям, медична  реформа тощо. Неабияке занепокоєння у населення викликає питання звільнення двох працівників в Тихоновицькому ФП. На все село залишається лише один фельдшер. Тому жителі села з проханням звернулись до керівництва громади щодо відновлення посади медичної сестри.

Інформувала громадськість про основні напрями роботи директор Тихоновицької ЗОШ Галина Бебех. Начальник юридичного відділу СВК «Райдуга» надав роз’яснення присутнім щодо оформлення земельних паїв.

Підсумки зборів підвела секретар міської ради Наталія Самойлова, яка зосередила увагу на тому, що за один рік неможливо охопити усі проблемні питання, проте відчутно позитивні зміни у житті сільських територій. Присутні мали змогу переглянути відеоролики про Сновську ОТГ та результати  роботи  Тихоновицького  старостинського округу за 2018 рік.      Наталія Володимирівна надала  вичерпні відповіді на запитання, які були висловлені в ході зустрічі.

Після проведення зборів  секретар міської ради Наталія Самойлова  відвідала Тихоновицьку ЗОШ, зокрема приміщення початкової школи, в якій навчається  33 учні. Наталія Володимирівна   мала  змогу ознайомитись з роботою  цього закладу, станом матеріальної бази. Приємне враження залишилося від оформлення 1-го класу за державною Програмою «Нова українська школа», який оснащений 8 новенькими комплектами меблів та інтерактивним обладнанням. Директор школи Галина Бебех  розповіла про роботу закладу та звернулась з проханням до керівництва щодо надання допомоги у встановленні огорожі та ремонту даху. Наталія Самойлова пообіцяла не стояти осторонь і тримати на контролі повноцінну роботу навчального закладу.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи  міської ради

Leave a Reply