» » 28 червня – День Конституції України

28 червня – День Конституції України

Шановна Сновська громадо!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Цей документ увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал Нації.

Конституція України – це головний оберіг державності і демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.

В день національного свята я хочу побажати всім упевненості у завтрашньому дні і у тому, що державні інституції попри складнощі воєнного стану зроблять усе, аби ваші права – права кожного громадянина – були захищеними, а ті, хто порушив їх, понесли справедливе покарання. Щиро вірю у щасливе майбутнє України, в якій пануватимуть мир, добробут та порядок, а кожен вільний громадянин матиме можливості для праці, творчості, самореалізації та гідного життя.

З повагою, міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ