» » 28 лютого розпочалися сільські сходи

28 лютого розпочалися сільські сходи

Разом з першим заступником міського голови Іваном Ордою на загальні збори громадян до села Займище прибули заступник начальника управління соцзахисту населення РДА Олена Луц та представник редакції районної газети «Промінь» Лариса Мартиненко. На зібрання, яке проходило у місцевому клубі, прийшло 23 чоловіка.

В.о.старости Андрій Ларченко докладно прозвітував перед односельцями про виконану роботу за 2017 рік. Зокрема, зазначив, що значну увагу приділяють благоустрою. В селі працює ФАП, клуб, магазин, бібліотека. Не радує   демографічна ситуація: загалом в селі проживає 462 людини, за минулий рік народилася лише одна дитина, а померло вісім чоловік. Дітей на навчання та у садочок підвозять до Сновська.

Перший заступник міського голови Іван Орда ознайомив присутніх з даними щодо виконання програми соціально-економічного розвитку громади, міського бюджету на 2017 рік, як Сновської ОТГ в цілому, так і окремо в даній сільській громаді та довів до відома жителів основні напрямки розвитку громади на 2018 рік. Також вручив в.о. старости Андрію Ларченку бензотример (бензокосу), який був придбаний Сновською ОТГ для потреб громади.

Перед учасниками зібрання виступила та надала змістовні роз’яснення Олена Луц, заступник начальника управління соціального захисту населення.

Учасники сходу порушили ряд важливих питань вирішення яких безпосередньо впливає на якість життя селянина. Це вуличне освітлення, відновлення роботи водогону по селу, підсипка доріг, особливо там, де її розбивають лісовози, ремонт мосту через р.Снов, оформлення землевпорядної документації на пасовища та сінокоси, дооблаштування дитячого майданчика гіркою та каруселлю та інше.

На завершення сходу Андрій Ларченко подякував за розуміння і підтримку місцевим підприємцям та всім, хто не байдужий до долі громади. Іван Орда запевнив що висловлені думки кожного, хто прийшов на сход, важливі. Вони будуть враховані у подальшій роботі ОТГ і у співпраці з в.о. старостою і мешканцями Займища всі проблемні питання будуть поступово вирішуватися.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply