» » 28 жовтня – 76-а річниця вигнання нацистів з України

28 жовтня – 76-а річниця вигнання нацистів з України

Сьогодні в Україні відзначають 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів. Цього дня у 1944 році було остаточно вигнано за межі сучасної території України війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни.

Найбільша цінність будь-якої держави – люди – отримали мирне небо над головою. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим.

Події Другої світової війни мали трагічні наслідки для кожної української родини, кожної родини нашої Сновщини. Мільйони людських життів забрала війна, але пам’ять про їх подвиг безсмертна!

І сьогодні українці продовжують самовіддано боротися за свободу, незалежність  і суверенітет своєї держави.

Як повідомила начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, з нагоди 76-ої  річниці вигнання нацистських окупантів з України у  бібліотечних закладах  Сновської ОТГ діють книжкові  тематичні виставки та  експозиції  про події Другої світової війни: ” Мужність і відвага крізь покоління”,  “Подвиг безсмертний – пам`ять нетлінна”, “Чорне обличчя війни” та “Стогнала земля від біди і тривоги”.  Відвідувачі   Сновського історичного музею мають змогу ознайомитись з виставками – експозиціями що свідчать про героїзм і мужність наших земляків у роки війни.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради