» » » 29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На знак вшанування пам’яті захисників зі Сновщини і всіх полеглих у боях за незалежність і суверенітет України бійців 29 серпня у громаді відбулося покладання квітів до могил загиблих героїв Максима Авдієнка (с.Гірськ) та Юрія Костюченка  (с. Займище), а також до стели «Захисникам України».

Участь і скорботному заході взяли міський голова Олександр Медведьов, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, керівники установ, військові, представники Корюківської райдержадміністрації,  члени організації ветеранів Сновської міської територіальної громади та Молодіжної ради при міському голові,  жителі міста та старостатів, ЗМІ.

О 10:00 пам’ять про захисників України вшановано загальнонаціональною хвилиною мовчання

Герої не вмирають!

З нагоди 30- ої річниці незалежності України та Дня пам’яті захисників України  міський голова Олександр Медведьов разом з головою  ветеранської організації Людмилою Кравець вручили продовольчі набори рідним загиблих воїнів – земляків.