» » Для сільського клубу Суничного придбали сценічні костюми та музичну апаратуру

Для сільського клубу Суничного придбали сценічні костюми та музичну апаратуру

Завідуюча сільським клубом с.Суничне Тетяна Нагорна розповіла, що у 2019 році для проведення свят та інших заходів у селі, було придбано сучасну музичну апаратуру, частково відремонтовано дах сільського закладу культури, утеплено частину будівлі, закуплено сценічні костюми. Вона щиро дякує за сприяння і підтримку у зміцненні матеріально- технічної бази сільського клубу керівництву  громади ( міський голова Олександр Медведьов) та начальнику відділу культури і туризму міської ради Наталії Добненко.

Сновська громада єдина на Чернігівщині, де діє Програма сприяння виконанню повноважень депутатами міської ради. В рамках цієї Програми Тетяна Нагорна, як  депутат міської ради,  спрямувала  на потреби сільського клубу 6000 грн, наданих їй міською радою.

Тетяна Іванівна  висловлює вдячність керівникам  приватних підприємств  Миколі та Сергію Скоробогатькам, які постійно є спонсорами всіх заходів у селі.  І на новорічні свята в цьому році вони виділили 1500 грн.

А для односельців та гостей Суничного завідуюча сільським клубом разом із самодіяльними артистами  підготували чудовий новорічний концерт, подарувавши всім гарний настрій.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради