» » 2920 підопічних на Сновщині отримують турботу та увагу від колективу територіального центру

2920 підопічних на Сновщині отримують турботу та увагу від колективу територіального центру

«Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів»

І. О.Решетовська

    Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.     Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За даними Держкомстату України, кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні, коли для багатьох пенсіонерів основним джерелом існування є пенсія, розмір якої не забезпечує нормального життя. Понад  80% з них вимушені існувати нижче «межі бідності».

У Сновській ОТГ ми всіляко намагаємося поліпшити життя та покращити умови проживання для усіх хто потребує соціального захисту. Так 57 соціальних робітників допомагають людям похилого віку у побуті. 2920 підопічних отримують турботу та увагу  від колективу. Ті хто потрапив у найскладніші життєві обставини знайшли затишок та турботу у стаціонарному відділенні в с. Н.Боровичі.

Нажаль лише зусиллями місцевої влади не можливо допомогти усім, тому обов’язок кожного, при можливості, допомагати тим хто поруч. Зовсім не важко піднести важкі сумки літній жінці, або поступитися місцем дідусеві, принести води хворому сусіду або розрадити словом того хто сумує. Літні люди найбільше потребують турботи та уваги. Давайте не будемо байдужими один до одного і тоді життя неодмінно стане кращим.

Бажаємо всім ветеранам та людям похилого віку міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Світлана Хоменко,

директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування»

Leave a Reply