» » 300 родин Сновщини отримали підтримку в ході гуманітарного грантового проєкту в межах програми «Шелтер»

300 родин Сновщини отримали підтримку в ході гуманітарного грантового проєкту в межах програми «Шелтер»

Тішимося з того, що поруч з нами живуть і працюють стільки небайдужих активних людей. Громадська організація «ЛАМПА» спільно з волонтерами Молодіжного простору САМ реалізували на території Сновської громади черговий грантовий проєкт гуманітарної направленості – розповсюдження наборів засобів гігієни та побутової хімії.

Проєкт тривав впродовж двох місяців (грудень 2022 р. – січень 2023 р.). Завдяки злагодженій спільній роботі команди ГО «ЛАМПА» та волонтерів Молодіжного простору САМ вдалося за короткий термін придбати, доставити, сформувати набори та забезпечити необхідною допомогою сім’ї, що проживають у 15 старостинських округах (138 наборів) та м. Сновськ (162 набори).

Загалом засоби гігієни та побутової хімії отримали 300 родин, до складу яких входить понад 600 осіб, у тому числі: 192 родини ВПО, 38 родин загиблих та полонених захисників, 17 родин, майно яких зруйновано або постраждало від обстрілів, 53 особи з інвалідністю.

Сновська міська рада виступила партнером даного проєкту. Працівники відділу економічного розвитку та інвестицій, відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю, відділу ЦНАП, а також старости 15 старостинських округів громади тісно взаємодіяли та співпрацювали з виконавцями проєкту.

Щиро дякуємо донорам за підтримку та фінансування важливої для нашої громади ініціативи!

Проєкт «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб до Сновської громади, які опинилися у кризових ситуаціях та осіб, що постраждали від військового конфлікту» втілюється Громадська організація “Лампа”   в межах програми «Шелтер», що реалізується Фонд Східна Європа  за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine .