» » 32 сесія міської ради

32 сесія міської ради

28 лютого відбулась чергова 32 сесія міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

На розгляд депутатів було винесено 52 питання. Попередньо проекти рішень були розміщені на сайті міської ради, надіслані депутатам електронною поштою та ретельно обговорювались на засіданнях профільних комісій, по кожному з них були надані відповідні рекомендації. Тому у депутатів майже не виникало зайвих питань, і тільки одне рішення не набрало необхідної кількості голосів, інші – більшістю голосів були прийняті.

Насамперед, депутати майже одноголосно затвердили ряд Програми, Правила благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ, звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік, питання, що стосуються соціально-економічного розвитку громади, внесли зміни до бюджету на 2019 рік, розглянули низку комунальних та земельних питань.

Наприкінці сесії начальник юридичного відділу Владислав Уманський нагадав депутатам про терміни подачі декларацій, а також зазначив, що на сайті міської ради та сторінці у Фейсбук розміщена інформація  «ТОП 10 найпоширеніших помилок при заповненні декларації».

Також на виступ записалась жителька міста Сновськ Любов Данилова, яка звернулась до депутатів з проханням скасувати рішення 31 сесії міської ради від 29 січня 2019 року «Про внесення змін до рішення  Сновської міської ради від 24.05.2018 року /21 сесія 7 скликання/ №25-21/VII «Про визначення переліку  земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами». Це стосується земельної ділянки біля Сновського будинку культури, де планується побудувати житловий будинок.

Міський голова повідомив:

«Якщо стане питання забудови, обов’язково будуть проходити громадські обговорення. Забудовник погоджується будувати будинок лише в центрі Сновська (на околиці міста ніхто будувати не буде). Це буде сучасний 4-поверховий будинок, на першому поверсі – офіс, на другому – готель, а третій-четвертий поверхи – квартири. Також обіцяють надати безкоштовно квартиру для лікаря. В нашому місті понад 20 років нічого не будувалось, а тут виявилась така можливість, то чому б не скористатись! Але звісно, якщо є потреба, то депутати можуть винести дане  питання на розгляд комісії та сесії»

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

Leave a Reply