» » “КОЛОС” святкує своє 70­річчя

“КОЛОС” святкує своє 70­річчя

Днями громадська організація ФСТ «Колос» відзначила свій ювілей – 70­річчя з дня заснування. До міської ради з цієї нагоди були запрошені активісти спорту ОТГ та тренерсько­викладацький склад організації. Зустріч проходила без офіціозу. Складалось враження, що  зібрались старі друзі, які ділились споминами про діяльність «Колосу», згадували свої спортивні здобутки, спортсменів сьогодення та минулих років. З вдячністю та повагою  згадувались колишні очільники організації: Григорій Шейман, Григорій Топчій, Михайло Бурштин, Василь Амельченко, Леонід Хужамкулов,  Володимир Аліфіренко, Михайло Пій, Володимир Сизьомов, Олександр Шмаровоз, Іван Гець, Олексій Андрусенко, Станіслав Сенченко.

Серед спортсменів, що ставали на спортивне крило в  Щорському, а згодом і в Сновському «Колосі», варто згадати чемпіона світу з велогонок, заслуженого майстра спорту СРСР, щорсівчанина Віталія Назаренка, вихованця Олексія Івановича Андрусенка.  Ще одного чемпіона світу з кікбоксингу підготував тренер­викладач Олександр Закревський. Нинішній тренер – викладач ДЮСШ «Колос», майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби Олег Россол був срібним призером чемпіонатів Світу та Європи. Його тренер – відомий досвідчений педагог, директор спортивного клубу «Витязь» Анатолій Косевич. Ще одна вихованка Анатолія Зіфридовича, Ольга Подосіннікова, працює пліч­о­пліч зі своїм спортивним наставником, тренуючи юних борців.  Взагалі наш місцевий осередок «Колосу» випустив  декілька десятків кандидатів та майстрів спорту за роки свого функціонування.

У нелегкі часи приходиться очолювати організацію Григорію Салаті. Але  наполегливість  Григорія Михайловича і розуміння проблем з боку місцевої влади сприяє тому, що на Сновщині «Колос» живе і поступово розвивається.  Як приклад, в багатьох районах області осередки «Колосу» вже закриті.

У теперішній час в Сновській ДЮСШ «Колос» культивуються чотири відділення з таких видів спорту: вільна боротьба, легка атлетика, кікбоксинг, пляжний волейбол. У кожному з названих видів спорту налічується по дві, а з вільної боротьби шість груп учнів. Всього в ДЮСШ діє 12 груп, де займаються 145 учнів. І вже стало хорошою традицією, коли колосівські спортсмени привозять з різних змагань по декілька медалей різного ґатунку одразу.

Слід згадати, що немало випускників ДЮСШ «Колос» пов’язали свою подальшу долю зі спортом, стали викладачами або зараз навчаються на факультетах фізвиховання у вузах країни. Віримо, що ще довгі роки нива ГО ФСТ «Колос» буде рясно колоситись і приноситиме багато перемог в майбутньому!

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради