Питання:

Чому буда видалена группа «Сновська міська рада Group» з мережі фейсбук?

Малютін Олексій Володимирович

Відповідь:

Група «Сновська міська рада Group» припинила свою діяльність у зв’язку з низкою причин. Головна з них – дублювання інформації з офіційною сторінкою  Сновської міської ради в мережі Фейсбук. Серед інших: технічні проблеми, значне зростання інформацій про політичні партії та передвиборча агітація, скорочення штату працівників громади.

Нагадуємо, що для налагодження комунікації з жителями громади продовжує працювати офіційна сторінка Сновської міської ради у Фейсбук (https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/) і мешканці громади можуть задавати свої запитання у стрічці або особисто через мессенжер (в т. ч. і прохання розмістити інформацію, яка стосується життя громади).

На офіційному сайті (https://snovmr.gov.ua/) діє рубрика «Питання до влади», де бажаючі можуть поставити запитання та отримати фахову відповідь на нього.

Створено Ютуб-канал  (https://www.youtube.com/channel/UCnW7detdvaJqNcBYa1ShrRw/videos)  міської ради, на якому розміщені сесії міської ради, офіційні зустрічі, бліцопитування, відеоматеріали в цифрах і таблицях, вітання та звернення як керівників громади, так і громадськості та інше.

Діє система подання електронних петицій, адресованихСновській міській раді.