» » Сновська міська рада запрошує до участі у вебінарі на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників»

Сновська міська рада запрошує до участі у вебінарі на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників»

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки місцевих товаровиробників.

В зв’язку з цим, Сновська міська рада запрошує до участі у вебінарі на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників», що відбудеться 01 жовтня п.р. об 11.00-12.20 за участі представників:

– Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

– Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»;

– АТ «Полікомбанк»;

– Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=P3mIqEmSxVU у зазначений час в день проведення заходу.

Участь у заході безкоштовна.

ПРОГРАМА

проведення вебінару для суб’єктів малого та середнього підприємництва  на тему «Підтримка місцевих товаровиробників» на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва
на 2017-2020 роки

Дата проведення

01 жовтня 2020 року                                                

   Місце проведення: онлайн-платформа
Час Виступ
10.00-11.00 Тестове підключення учасників.
11.00-11.05 Відкриття вебінару. Вітальне слово учасникам.

Світлана ПОЛТОРАЦЬКА – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Валерія НЕУДАЧИНА – генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

11.05-11.20 Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%».

Наталія СОРОКА –  заступник голови Правління АТ «Полікомбанк».

11.20-11.35 Інформаційно-консультаційна та фінансово-кредитна підтримка МСП.

Валерія НЕУДАЧИНА – генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Марія ФІНЮК – заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11.35-12.00 Підтримка місцевих товаровиробників.

Жанна ЗАЄЦЬ – начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Олена ЯЧНА – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

12.00-12.20 Основи впровадження системи НАССР для операторів ринку.

Руслан СІРОБАБА – заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

  Закриття вебінару. Заключне слово.

Світлана ПОЛТОРАЦЬКА – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.