» » 4 липня – День Національної поліції

4 липня – День Національної поліції

Міський голова Олександр Медведьов  привітав колектив Сновського відділення поліції з професійним святом – Днем Національної поліції України, відзначивши, що поліцейські щоденно стоять на варті громадського порядку, запобігають злочинам та правопорушенням.

  • На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.
    Дякую вам за
    самовіддану працю. Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров’я та родинного тепла вам та вашим близьким!зазначив у вітальному слові міський голова.

За поданням   начальника Сновського відділення поліції Андрія Водолазкіна, одним з кращих поліцейських Олександр Медведьов та завідуюча сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Галина Ананченко вручили нагороди.

До привітань правоохоронців долучилися очільники прокуратури, міграційної служби, ВПУЛГ та суду.

Присутні вшанували хвилиною мовчання правоохоронців, які загинули під час виконання службових завдань.

В знак поваги та пам’яті про свою колегу Наталію Теребілову, її матері були передані кошти зібрані колективом відділення.

Продовжуючи зустріч, Андрій Іванович побажав підлеглим з честю виконувати поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку як в державі, так і в нашій громаді. Висловив вдячність за професіоналізм, самовідданість та сумлінне ставлення до служби. А ще  подякував за співпрацю, за взаєморозуміння  владі та присутнім гостям.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради