Запитання: 

Вже пройшло 3 дні, як припинилися снігопади. А тротуари від гідропарку до закритого переїзду досі не почищені. Добираємось до роботи вузенькою витоптаною людьми стежечкою, якою можна й ноги повиламувати. Запрошуємо мера міста та його команду випробувати себе, пройшовши по ній!

Людмила Гребінь, м.Сновськ.

Відповідь: У лютому в Україні, і в тому числі на Сновщині, випало багато снігу. На його прибирання була задіяна вся техніка КП «Сновська ЖЕД». Нагадуємо, що Сновська територіальна громада, це не лише місто Сновськ, а й понад 50 сіл Сновщини.

Щоб встигнути розчистити вулиці  у всіх населених пунктах громади довелося залучати техніку приватних підприємств та власну техніку жителів громади. Багато жителів та підприємців, розуміючи складність ситуації,  долучилися до прибирання снігу за власні кошти. Міська рада і жителі громади щиро вдячні їм за це.

Щодо тротуарів по місту, то їх розчищають також. Як тільки звільняється техніка КП «Сновська ЖЕД» (якою також вивозять тверді побутові відходи у Сновську за графіком, виконують іншу роботу)  проводиться повторна чистка тротуарів . На сьогодні тротуар від гідропарку до закритого переїзду по вул. Залізничній вже розчищено.