» » Активізація молоді та залучення до діяльності з розвитку громади в рамках Програми DOBRE

Активізація молоді та залучення до діяльності з розвитку громади в рамках Програми DOBRE

Сьогодні, 26 лютого, в рамках Програми DOBRE спільно з Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні у Сновську відбувся  вступний ознайомчий семінар «Молодіжна робота в ОТГ», на який були запрошені лідери та активісти громадських організацій, які працюють з молоддю;  представники молодіжної ради; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики в ОТГ;  бібліотекари, вчителі, працівники будинків культури, працівники інших організацій.

З вступним словом до учасників заходу в онлайн-форматі звернулася заступниця Міністра молоді та спорту України – Марина Попатенко.

Основний тренер – Ірина Бондар, надала присутнім вичерпну інформацію про молодіжний компонент Програми DOBRE, який дозволить сформувати у представників громади основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації  молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні об’єднаної територіальної громади, допоможе в переформатуванні молодіжної ради, розвити волонтерство в громаді та залучити молодь різного віку до активної участі в житті громади.

Спікер запросила всіх зацікавлених до реєстрації в навчанні, яке буде проходити в 4 етапи. По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого державного зразка про проходження тренінгів. Учасники, які завершать весь курс навчання отримають Свідоцтво про підвищення кваліфікації програми «Молодіжний працівник» встановленого зразка.

 Відділ економічного розвитку та інвестицій  Сновської міської ради