» » »  Про скликання шостої  сесії  Сновської  міської ради восьмого скликання

 Про скликання шостої  сесії  Сновської  міської ради восьмого скликання

У К Р А Ї Н А

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 квітня 2021 року                          м. Сновськ                                          №  67

 

 

 Про скликання шостої  сесії  Сновської  міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати шосту сесію Сновської міської ради восьмого скликання о 10 год. 00 хв. 23 квітня  2021 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

        З о б о в ’ я з у ю винести на розгляд сесії наступні питання:

1.       Про затвердження Програми підтримки молодіжної політики на території Сновської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

2.       Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік.

3.       Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

4.       Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської  територіальної громади за І квартал 2021 року.

5.       Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.

6.       Про звернення Сновської міської ради  до Чернігівської обласної ради з клопотанням створення та прийняття Програми «Питна вода».

7.       Про закріплення депутатів міської ради за населеними пунктами громади.

8.       Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

9.       Про внесення змін до  рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами.

10.    Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ.

11.  Про припинення діяльності закладів культури.

12.  Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

13.  Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону.

14.  Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ  «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату».

15.  Про надання дозволу Управлінню освіти на списання майна.

16.  Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

17.  Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

18.  Блок «Земельні питання».

19.  Різне.

Секретар міської ради                                                   Наталія   САМОЙЛОВА