» » Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                           м.Сновськ                                         №40-7/VIII

Про внесення змін до рішень Сновської міської ради

Розглянувши заяви громадян щодо внесення змін в деякі рішення Сновської міської ради, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 1. Внести зміни до рішення 6 сесії 8 скликання Сновської міської ради від 23 квітня 2021 року №17-6/VII «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме в підпункті 2.15 пункту 2, слова «орієнтовною площею 1,0000 га» замінити на «орієнтовною площею 1,6107 га».

  1. Внести зміни до рішення 23 сесії 7 скликання Сновської міської ради від 26 липня 2018 року №15-23/VII «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам», а саме в підпункті 2.1 пункту 2, слова «орієнтовною площею 0,1700 га» замінити на «орієнтовною площею 0,4000 га».
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                      Олександр МЕДВЕДЬОВ