» » Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності Сновської міської територіальної громади

Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності Сновської міської територіальної громади

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьма сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

07 липня 2021 року                     м. Сновськ                                    № ­­­11-8/VIІI

Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності Сновської міської територіальної громади

Розглянувши листа Міністерства юстиції України; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів  права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області (затвердженим рішенням                        12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII), пунктом 31 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Сновської міської територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області – об’єкта нерухомого майна: адміністративну будівлю (реєстраційний номер 679792974258) по вул. 55-й Стрілкової дивізії (55-ої Стрілецької дивізії), 20 в м. Сновськ Корюківського (Щорського, Сновського) району Чернігівської області, що розміщена на земельній ділянці площею 0,0427 га (кадастровий номер:7425810100:02:017:0202). Цільове призначення: розміщення органів місцевого самоврядування.
  2. Дане рішення направити до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П.Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С. Виблов).

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ