» » 45 сесія. Депутати підтримали звернення колективу Вищого професійного училища лісового господарства до народного депутата України Максима Зуєва та вирішили його запросити на наступне засідання

45 сесія. Депутати підтримали звернення колективу Вищого професійного училища лісового господарства до народного депутата України Максима Зуєва та вирішили його запросити на наступне засідання

18 лютого відбулось чергове засідання 45 сесії міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Депутати одноголосно прийняли зміни до бюджету 2020, заслухали звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік. Змістовні роз’яснення з бюджетних питань надала Ліна Савченко, начальник фінансового відділу, за які депутати проголосували одноголосно.

Одноголосно також були прийняті рішення, що стосувались комунальних та земельних питань.

Окрім того, троє депутатів вирішили використати кошти, виділені міською радою на виконання депутатських повноважень, а саме: Віталій Пискун – 3525 грн.на придбання м’якого інвентарю для Сновського НВК, Володимир Смоляк  – 3 тис.грн. на матеріальну допомогу жителю м.Сновськ та Михайло Булденко – 10 тис.грн. на благоустрій Кучинівського старостинського округу.

Сергій Виблов озвучив звернення, яке надійшло від жителів залінійної частини міста проживаючих по вул.Ю.Костюченка та провулках Ю.Костюченка і Пісочний щодо підключення до водогону.

Іван Орда, перший заступник міського голови надав роз’яснення з цього приводу:

«Цю проблему треба розглядати в комплексі, створивши центральну мережу водогону. Адже крім зазначених вулиць водогону взагалі немає і по вулицях Калініна та Шевченка. Спочатку необхідно розробити проект з будівництва мережі центрального водогону і вже потім поступово вирішувати його підключення.»

На виступ записалась голова профспілкової організації Вищого професійного училища лісового господарства Ольга Довгаль. Вона зачитала колективне звернення щодо недобропорядної поведінки Олексія Малютіна, помічника-консультанта народного депутата України Максима Зуєва та звернулась до депутатів з проханням надати допомогу у вирішенні даного питання.

Вирішено направити звернення до народного депутата України Максима Зуєва та запросити його на наступне засідання, адже крім цього питання депутати також занепокоєні  прийняттям закону щодо продажу землі.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради