» » Керівники громади привітали колектив 8 ДПРЧ (м.Сновськ) зі святом

Керівники громади привітали колектив 8 ДПРЧ (м.Сновськ) зі святом

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також тих громадян, які  беруть добровільну участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

З нагоди свята міський голова Олександр Медведьов та перший заступник міського голови Павло Мірошниченко завітали до пожежно-рятувальної частини у Сновську  привітати колектив та виловити щиру вдячність за їхню щоденну, мужню, небезпечну і відповідальну роботу.

Теплі слова подяки своєму колективу прозвучали і з вуст начальника 8 ДПРЧ (м.Сновськ) Романа Силенка. За його поданням міський голова нагородив Почесною грамотою Сновської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника  пожежного-рятувальника 8 ДПРЧ (м. Сновськ), сержанта служби цивільного захисту Володимира ГЕЦЯ, а командиру  відділення 8 ДПРЧ (м.Сновськ), старшому прапорщику служби  цивільного захисту Сергію КОПИЛОВУ оголосив Подяку міської ради.

Спасибі вам, шановні рятівники, за вірність обов’язку, служіння обраній справі і постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю