» » 5 грудня – Міжнародний день волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто надихає і дає надію,  хто за покликом серця допомагає людям. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками; це патріоти, що всіляко допомагають ЗСУ боронити нашу рідну українську землю, жертвуючи своїм  часом, грішми, часто здоров’ям і навіть життям; це кожний житель громади, який донатує на армію, на підтримку родин загиблих, на лікування хворих, на порятунок  людей і тварин, здає кров пораненим, бере участь в екологічних акціях і ще робить тисячі добрих справ не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Величезний тягар турбот несуть на собі нині волонтери у війні з російськими окупантами. Волонтери добровольцями йдуть на фронт, збирають допомогу, везуть на передову все:  від шкарпеток, варення, маскувальних сіток до тепловізорів і автомобілів. Бо ми українці,  а волонтерство закладено в нашому генетичному коді – зробити себе і світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі. Нехай зроблене вами добро повертається до вас сторицею! Україна житиме і процвітатиме допоки в наших серцях буде чуйність, співчуття і доброта.

Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і наснаги на добрі справи! Слава Україні!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ

 

ДОВІДКОВО.  Свято Міжнародний день волонтера  було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.