» » 5 квітня громада села Низківка зібралась на загальні збори округу

5 квітня громада села Низківка зібралась на загальні збори округу

Участь у заході взяв міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, депутат від даного округу Павло Тютюнник, начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Тетяна Сухобок, кореспондент газети «Промінь» Тетяни Литвин.

Перед початком зборів міський голова завітав до сільської бібліотеки с. Низківка. Дуже вразила своєю відкритістю та відданістю роботі бібліотекар Катерина Сидоренко. Ця мила та доброзичлива дівчина за допомоги депутата Павла Тютюнника та спонсора Сергія Скоробогатька зуміла організувати косметичний ремонт будівлі сільської бібліотеки, оновити бібліотечний фонд. За її трудів бібліотека зажила новим яскравим життям, адже Катерина постійно влаштовує різні тематичні виставки, залучила багато нових читачів. Вже підготовлено виставку до релігійного свята Пасхи, де жителі села можуть ознайомитися з новими цікавими рецептами приготування традиційних пасхальних блюд, пізнати історію та традиції цього свята.

Розпочалися збори зі звіту в.о. старости Людмили Гордієнко про проведену роботу в окрузі. За статистичними даними до складу Низківського округу входять вісім населених пунктів – села Низківка, Лютівка, Щокоть, Привільне, Радвине, Філонівка, Куропіївка, Руда. Загалом на території округу зареєстровано 341чоловік, 172 господарства (в наявності 147 господарств). В 2018 році померло 13 чоловік, не народилось жодної дитини.

На території округу працює фельдшерський пункт, бібліотека, сільський клуб, пересувне відділення поштового зв’язку №67. Господарську діяльність здійснюють суб’єкти господарювання у сфері торгівлі та сільського господарства.

Протягом 2018 року в Низківському окрузі здійснювалась робота по реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, по веденню військового обліку, вчиненню нотаріальних дій.

В 2018 році вперше засяяло вуличне освітлення в с. Низківка.

Приділяється постійна увага санітарному стану населених пунктів. Проводилось весняне прибирання на сільських кладовищах, протягом літнього сезону на них обкошувалась трава; ремонтувались пам’ятники загиблим воїнам. Проводили День села та інші урочисті заходи з державних та релігійних свят.

В ході звіту Людмила Миколаївна подякувала за допомогу та співпрацю в різних сферах сільського життя міському голові Олександру Медведьову,  депутату міської ради Павло Тютюннику та директору ПСП “СНОВСЬКИЙ” Сергію Скоробогатьку.

Після звіту в.о. старости присутнім було запропоновано відеоролик, в якому відображено основні досягнення Сновської міської ОТГ та Низківського округу в різних сферах за 2018 рік.

У ході проведення зборів мешканці села висловлювали свої думки та пропозиції щодо подальшого покращення благоустрою, культурного, економічного та соціального розвитку населених пунктів округу. Серед актуальних проблем, які були порушені в ході зборів:  ремонт дороги Суничне – Низківка – Руда, продовження освітлення вулиць в населених пунктах округу, випилка аварійних дерев в селах та на кладовищах, допомога у вирішенні питання з покращення мобільного зв’язку, автобусного сполучення тощо.

Наприкінці зустрічі міський голова Олександр Медведьов відповів на запитання присутніх та надав пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань Низківського округу, подякував громаді за активність і бажання змінити життя сіл на краще.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply