» » 5 вересня – Міжнародний день благодійності

5 вересня – Міжнародний день благодійності

Благодійність єднає людей та сприяє створенню сталого суспільства. Благодійники, або краще меценати,  доповнюють діяльність державних структур у сфері освіти, охорони здоров’я, сприяють розвитку спорту, культури і науки.

Приємно, що і в нашій Сновській громаді поступово зростає культура доброчинності. Чимало проектів, спрямованих на підтримку або розвиток соціальної сфери, повністю або частково реалізовується за кошти небайдужих людей.  Вони, як правило, не хочуть афішувати себе і свою діяльність. Проте вдячні люди просять висловлювати свою подяку нашим благодійникам, які, до речі,  іноді одночасно можуть брати участь у реалізації декількох проектів. Без прицілу на майбутні преференції. Без намагання напускати туману (російською –  пускать пыль в глаза), а від щирого серця допомогти зробити щось корисне, таке, що дійсно потребує допомоги чи окремій людині, чи організації. Зрештою, зробити наш світ хоч на крапельку добрішим. Можливо тому, що меценат, окрім матеріальної допомоги, на добре діло жертвує частинку свого доброго серця.

Особливо хочеться відзначити благодійників, які неодноразово, постійно допомагають освітянській сфері нашої громади.

Олександр Якубін, Григорій Божок, Віталій Заїка, Олег Хасенко, Сергій Виблов, Павло Тютюнник, Дмитро Моісеєнко… Цей список можна ще продовжувати і продовжувати!

Шановні благодійники! Прийміть слова вдячності за вашу філантропічну діяльність.

І пам’ятаймо, що благодійником може стати кожен із нас, підтримуючи суспільно важливі проекти громади гривнею або волонтерською допомогою.

 

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти