» » 50 сесія міської ради. Депутати розглянули понад 40 проектів рішень

50 сесія міської ради. Депутати розглянули понад 40 проектів рішень

Чергова сесія проходила в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

На початку засідання міський голова повідомив, що в Україні відповідно до Указу Президента 29 серпня оголошено Днем пам’яті захисників України, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Сновщина також має втрати серед своїх кращих синів. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Депутати прийняли Програму покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з  охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки, внесли зміни до бюджету, затвердили Перелік нерухомого майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону (під розміщення виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року), розглянули питання соціально-економічного розвитку громади, низку комунальних та земельних питань.

Проекти рішень, винесені на розгляд депутатів, були попередньо розглянуті на засіданнях постійних профільних комісій, розміщені на сайті міської ради та надіслані депутатам електронною поштою.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради