» » Довіра українців до Збройних Сил України зростає

Довіра українців до Збройних Сил України зростає

Сновський міський голова Олександр Медведьов та начальник другого відділу Корюківського РТЦК та СП (м.Сновськ)  Андрій Ісаченко побували на прийомі громадян у Корюківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, який провів військовий комісар Чернігівського обласного ТЦК та СП полковник Олег Гончарук за участі його заступника підполковника Вадима Лільчицького. У зустрічі взяли участь голова Корюківської РДА Іван Ващенко, начальник Корюківського РТЦК та СП Ігор Батюк разом із начальниками відповідних відділів, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, представники всіх громад Корюківського району, голови громадських організацій Корюківського відокремленого підрозділу ГО “Єдина родина Чернігівщини” та спілки воїнів АТО\ООС, рідні загиблих захисників України, представники ЗМІ.

Олег Гончарук наголосив, що нині територіальні центри комплектування та соцпідтримки проводять свою роботу в штатному режимі, займаються постановкою на військовий облік, проводять планові навчання з військової підготовки. До відома населення, зокрема, планове навчання на території нашої області проводитиметься з 10 по 20 лютого 2022 року.

«Ми посилили прикордонні лінії, сформували бригаду територіальної оборони до якої ввійшло 6 батальйонів ТрО. Всі завдання Чернігівський обласний ТЦК та СП виконує у тісній співпраці з районними ТЦК та СП і з місцевою владою. Ситуація в країні під контролем, в тому числі і на прикордонній Чернігівщині, тож приводів для паніки серед населення не повинно бути», – зазначив Олег Валентинович. Дійсно, рівень довіри українців до ЗСУ зростає з кожним роком. Якщо на початку воєнних дій на сході країни у 2014 році нас навчали військовій справі, то нині наші військові здобули практичні навички у боях і передають свій досвід представникам інших країн.

Полковник Олег Гончарук закцентував увагу на виконанні планового завдання під час проведення призовної кампанії до Збройних Сил України та інших військових формувань на території району та якісному відборі кандидатів на військову службу за контрактом, зважаючи на їх вмотивованість та морально-ділові якості. Велика увага військовими приділяється патріотичному вихованню, конкурсам і акціям, які ТЦК та СП проводять для залучення і популяризації серед молоді престижності служби в ЗСУ.

Під час прийому громадян у Корюківці присутні мали змогу поставити запитання керівництву обласного ТЦК та СП  та отримали на них відповіді.

Запитання стосувалися  пенсійного забезпечення учасників бойових дій, виплат до 9 Травня, присвоєння статусу «Захисник України», військового обліку жінок. Найважливіше проблему яку було піднято на зустрічі – питання поінформованості населення достовірною інформацією від українських ЗМІ у північних регіонах України і саме в прикордонних селах Корюківського району. Адже  зазвичай там люди не мають можливості дивитися і слухати українське телебачення і радіо, лише канали РФ. Тож дуже важливо друкувати у місцевих районних газетах роз’яснювальні інформаційні матеріали від ТЦК та СП, бо не всі у віддалених селах користуються Інтернетом, а тим паче люди похилого віку.

Для всіх, хто постійно користується соцмережами  Олег Гончарук та Вадим  Лільчицький рекомендували підписатися на офіційну сторінку Чернігівського обласного ТЦК та СП у Фейсбук.

Після завершення прийому учасники зустрічі оглянули приміщення майбутнього окремого батальйону ТрО Чернігівської області, який буде розміщено на постійній основі в м.Корюківка. Там нині тривають ремонті роботи.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю