-> сесія | 0

     

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

шістнадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

 

від 19 травня 2022 року                                                                                                м. Сновськ

Присутні: 23 члени міської ради (22 депутати міської ради та міський голова).

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А.,          Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В.,         Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.

Відсутні: Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О.

 

Присутні на засіданні 16-ї сесії VIIІ скликання:

заступники міського голови;

старости;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації;

представники колективу Станції юних техніків;

Байбарацька Н.С. – мешканка м.Сновськ;

Коршун М.Ф. – директор Станції юних техніків Сновської міської ради;

Скотаренко Н.В. – директор Сновського Центру дитячої та юнацької творчості.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету. Медведьов О.О., міський голова
2. Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2022-2023 роки. Мірошниченко П.Л., перший заступник міського голови
3. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської територіальної громади за І квартал 2022 року. Савченко Л.Г., начальник фінансового відділу

 

4. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 23.12.2021 року № 15-13/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік». Савченко Л.Г., начальник фінансового відділу

 

5. Про реорганізацію закладів позашкільної освіти Сновської МТГ. Коваленко О.І., начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту
6. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації Гірського ЗДО. Коваленко О.І., начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту
7. Про надання згоди на звільнення ПрАТ «Комунальник» від сплати орендної плати за договорами оренди на період воєнного стану в Україні. Аникієнко О.А., начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту
8. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради. Аникієнко О.А., начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту
9. Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД» на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради. Аникієнко О.А., начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту
10. Про списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Аникієнко О.А., начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту
11.-14. Блок «Земельні питання». Никитенко В.В., головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку
15. Різне.  

 

Засідання шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова Медведьов О.О. та оголосив хвилину мовчання за військовими та цивільними, які загинули під час російської війни проти України.

Хвилина мовчання.

 

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

 

Медведьов О.О., міський голова, повідомив, що сьогодні відсутня можливість застосувати електронну систему голосування «Рада Голос», тому відкрите голосування на пленарному засіданні буде проводитись шляхом поіменного голосування за списком.

Заперечень немає.

 

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Малетич М.В., Терещенко А.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Малетич М.В., Терещенко А.М.

За це проголосували:        

За: 23 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф.,  Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.,  Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.
 2. Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки.
 3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за І квартал 2022 року.
 4. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 23.12.2021 року № 15-13/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік».
 5. Про реорганізацію закладів позашкільної освіти Сновської МТГ.
 6. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації Гірського ЗДО.
 7. Про надання згоди на звільнення ПрАТ «Комунальник» від сплати орендної плати за договорами оренди на період воєнного стану в Україні.
 8. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 9. Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД» на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 10. Про списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 11. Блок «Земельні питання».
 12. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф.,  Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.,  Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь – до 15 хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф.,  Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.,  Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив присутнім, що даним проєктом рішення пропонується затвердити на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Сновської міської ради VІІІ скликання з 01 червня 2022 року Карпенка Володимира Миколайовича. Охарактеризував його, як відповідального та досвідченого керівника.

Виступили: Карпенко В.М., депутат міської ради  – кандидат на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який розповів про свій трудовий шлях в органах державної влади. Також він заявив про конфлікт інтересів та повідомив, що голосувати по даному питанню не буде.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету» (рішення № 1-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Малетич М.В., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В.,           Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 3 (Данилова Л.О., Науменко О.І., Терещенко А.М.)

Не голосували: 1 (Карпенко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

Медведьов О.О. привітав Карпенка В.М. з обранням на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету та побажав плідної праці на благо громади. Карпенко В.М. подякував депутатському корпусу за довіру.

 

 1. Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки» (рішення   № 2-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за І квартал 2022 року.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками дохідної та видаткової частин міського бюджету за І квартал 2022 року. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за І квартал 2022 року» (рішення № 3-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 23.12.2021 року № 15-13/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками дохідної та видаткової частин міського бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, задав питання щодо збільшення дохідної частини спеціального фонду  бюджету міської територіальної громади на суму 70000 грн. та напрямку використання цих коштів.

Савченко Л.Г. та Медведьов О.О. надали роз’яснення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 23.12.2021 року № 15-13/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік»» (рішення № 4-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,    Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

Виблов С.А., депутат міської ради, наголосив на скрутному фінансовому положенні  громади  під час військового стану та закликав до оптимізації видатків по всім секторам.

Савченко Л.Г. звернула увагу присутніх на недовиконанні бюджету громади під час військового стану та на тому, що вже зараз для виплати заробітної плати змушені брати позичку в державному казначействі.

 

 1. Про реорганізацію закладів позашкільної освіти Сновської МТГ.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який надав пояснення по проєкту рішення, згідно якого відбудеться реорганізація закладів позашкільної освіти Сновської МТГ шляхом об’єднання Станції юних техніків та Сновського центру дитячої та юнацької творчості, утворивши комунальний заклад «Центр позашкільної освіти». Звернув увагу на пропозицію бюджетної комісії міської ради рекомендувати Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області призначити директором КЗ «Центр позашкільної освіти» Скотаренко Наталію Валеріївну терміном на один рік; заступником директора призначити представника колективу Станції юних техніків Сновської міської ради, який відповідатиме за збереження мережі гуртків технічного напрямку.

Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка доповіла про мережу закладів позашкілля в громаді. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Виступили: Коршун М.Ф., директор Станції юних техніків Сновської міської ради, який виступив проти об’єднання закладів позашкільної освіти.

Відбулося обговорення питання реорганізації Станції юних техніків та Сновського центру дитячої та юнацької творчості. 

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення.

Вирішили: не приймати рішення «Про реорганізацію закладів позашкільної освіти Сновської МТГ» (проєкт рішення додається).

За проєкт рішення проголосували:

За: 13 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Малетич М.В.,       Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 2 (Данилова Л.О., Терещенко А.М.)

Утрималися: 8 (Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Єфименко Н.Ю., Науменко О.І., Невмовенко В.І.,          Симонок С.О., Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення не прийнято.

 

Депутат Цуприк В.О. покинув засідання сесії.

 

 1. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації Гірського ЗДО.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка запропонувала присутнім, затвердити акт ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом (додається) у зв’язку із завершенням ліквідаційної процедури Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської ради.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації Гірського ЗДО» (рішення № 5-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання згоди на звільнення ПрАТ «Комунальник» від сплати орендної плати за договорами оренди на період воєнного стану в Україні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що у зв’язку із змінами у соціально-економічному становищі в країні та воєнним станом, зважаючи на важливе соціальне, економічне та стратегічне значення діяльності підприємства у сфері водопостачання та водовідведення, даним проєктом рішення пропонується надати згоду на звільнення ПрАТ «Комунальник» від сплати орендної плати за договорами оренди на період воєнного стану.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, вніс пропозицію зняти дане питання з порядку денного.

Медведьов О.О. поставив пропозицію депутата Солодовника П.В. на голосування.

Вирішили: зняти з порядку денного питання «Про надання згоди на звільнення ПрАТ «Комунальник» від сплати орендної плати за договорами оренди на період воєнного стану в Україні» (проєкт рішення та клопотання підприємства додається).

За це проголосували:

За: 15 (Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 4 ( Медведьов О.О., Булденко М.Ф., Гордюк В.Г., Самойлова Н.В.)

Утрималися: 3 (Карпенко В.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Питання знято з порядку денного.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення пропонується передати безоплатно з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму майно комунальної власності територіальної громади, а саме: частину будівлі, яка знаходиться за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Гірськ, вул. Садова, б.14, для розміщення Гірського будинку культури.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (рішення № 6-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД» на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення пропонується передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради майно комунальної власності територіальної громади, а саме: лазер вуличний в кількості 1 одиниці, балансовою вартістю 779,90 грн. для Тур’янського сільського будинку культури.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД» на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (рішення № 7-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Рішення прийнято.

 

 1. Про списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради  з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що у зв’язку з пошкодженням майна комунальної власності в результаті військових дій окупантами РФ, даним проєктом рішення пропонується списати майно комунальної власності територіальної громади, а саме: споруду №1 (будинок для вчителів), розташовану за адресою: с. Стара Рудня, вул. Киреєва, 21 та автобусну зупинку, розташовану в с. Смяч. Зазначені об’єкти відновленню не підлягають.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 8-16/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Рішення прийнято.

 

11.- 14. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії, порушень та спірних питань не було. Запропонував голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію Невмовенка В.І. проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання»: з проєкту рішення № 11 по № 14 включно.

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з № 11 по № 14 включно).

За це проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О.,  Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М.,  Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.,  Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти рішень блоку «Земельні питання» (з № 11 по № 14 включно).

Вирішили: прийняти рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду (рішення № 9-16/VІІІ додається); «Про передачу земельних ділянок в оренду СФГ Згонник І.В.» (рішення № 10-16/VІІІ додається); «Про передачу земельних ділянок в оренду ПП «ЛІТАГРО»» (рішення № 11-16/VІІІ додається); «Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ ЧЕРНІГІВСЬКЕ ПОЛІССЯ ПЛЮС»» (рішення № 12-16/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О.,  Анищенко С.В., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Головач О.М.,  Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.,  Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Цуприк В.О. – покинув засідання сесії)

Рішення прийняті.

 

15.Різне.

 1. Про роботу Сновського хлібозаводу.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який відмітив роботу та подякував працівникам місцевого хлібозаводу, які у військовий час, коли Сновщина повністю була відрізана від постачання продуктів харчування та хліба, безперебійно працювали та випікали достатню кількість хліба для населення. Закликав купувати хліб місцевого виробника, як умови стабільної роботи підприємства та збереження робочих місць.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про існування у громаді церков московського патріархату.

Слухали: Байбарацьку Н.С., жительку міста Сновськ, яка висловила пропозицію щодо переходу церков московського патріархату (російського) до Православної Церкви України.

Інформація прийнята до відома.

 

  

Міський голова     Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)  

МП