Запитання: 

Шановні члени робочої групи! Я знаю, що ви зробили дуже ретельний аналіз всіх топонімів на Сновщині і прийшли до висновку, що назву вулиці 8 березня в с. Камка треба змінити! Я прошу вас дати конкретну відповідь на мої конкретні запитання: 1. Якими аргументами керувались члени групи, що проголосували за зміну назви вулиці?  2. Який зв`язок між назвою 8 березня і символами тоталітаризму в нашій країні? Дуже прошу: конкретно, без води! Дякую!

З повагою Григор`єв В.В.

 

Відповідь:

В Україні та інших пострадянських країнах вкоренилася традиція відзначати  8 Березня як день «весни, жіночості та краси», але Міжнародний жіночий день має іншу історію та з’явився завдяки рухові жінок за рівні права та емансипацію. На тлі війни 23 лютого (за новим стилем – 8 березня) у столиці Російської імперії Петрограді розпочалися події, що згодом увійшли до історії як Лютнева революція. На вулиці міста під гаслами «за хліб і мир» вийшли тисячі жінок. Після закінчення війни та революції вже у 1921 році на 2-й Комуністичній жіночій конференції було ухвалене рішення святкувати Міжнародний жіночий день щорічно 8 березня.

Тому ще раз наголошуємо – зверніться, будь ласка, з листом з конкретними пропозиціями до вашого старости, який і передасть його голові робочої групи. На черговому засіданні всі звернення і пропозиції від громадян будуть розглядатися членами робочої групи і прийняті рішення розміщені на нашому сайті та на сторінці у Фейсбуці для подальшого обговорення.