» » » Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

13 жовтня  2022 року              м.Сновськ № 171

 

Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

Відповідно до ст. 146 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням 11 сесії VІІІ скликання від 28.10.2021 року, враховуючи вимоги рішення Сновської міської ради  від 29 квітня 2022 року № 6-15/VIIІ  «Про додаткові заходи щодо збалансування бюджету Сновської МТГ» та рекомендації комісії з питань нагородження,  зобов’язую:

  1. За сумлінну службу та з нагоди Дня захисників та захисниць України нагородити Почесною грамотою Сновської міської ради:

 

  • Дрозда Дениса Сергійовича – інструктора відділення рекрутингу і комплектування другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
  • Колошу Віталія Миколайовича – стрільця-помічника гранатометника роти охорони другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

  1. За сумлінну службу та з нагоди Дня захисників та захисниць України оголосити Подяку Сновської міської ради військовослужбовцям другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:
  • сержанту Арендарю В’ячеславу Володимировичу;
  • старшому солдату Рибальченку Володимиру Васильовичу;
  • солдату Постольнику Олександру Анатолійовичу;
  • солдату Надточію Олександру Миколайовичу;
  • солдату Єфименку Михайлу Володимировичу.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Самойлову Н.В.

 

 

Міський голова                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ