» » » Ірину Єрмоленко обрано головою Молодіжної ради САМ при міському голові

Ірину Єрмоленко обрано головою Молодіжної ради САМ при міському голові

Участь в установчих зборах Молоджіної ради САМ Сновської міської територіальної громади 2023-2024 років взяли міський голова  Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова. Міський голова подякував членам САМ за активність, креативність та ініціативність, зазначив, що буде і в подальшому підтримувати їхню діяльність, особливо у цей непростий час.

Ще рік тому,  28 лютого 2022 року, планувалися провести установчі збори нового складу Молодіжної ради САМ при міському голові, так як відповідно до Положення рада функціонує 2 роки. Але на жаль, війна порушила всі плани і обов’язки голови продовжила виконувати Ольга Гаврилець, яка очолила Молоджіну раду з моменту її створення у грудні 2019 року. Вона зуміла згуртувати молодь Сновщини та залучити її до активного життя громади. Молодіжна рада САМ брала участь у засіданні виконкомів, сесій та різних комісій при міській раді, організовувала патріотичні конкурси, молодіжні квести, перегляд фільмів під відкритим небом, члени ради брали участь у міжрайонних і міжобласних зустрічах, різноманітних тренінгах та проводили їх самі. У серпні 2021 року завдяки Програмі DOBRE в громаді було створено Молодіжний простір, його активну поточну діяльність організовує також САМ. З початку повномасштабного вторгнення росії члени Молодіжної ради перетворилися на волонтерів, а Молодіжний простір – на справжній волонтерський центр, який підтримував і підтримує малозахищені категорії населення, багатодітні родини, чиї оселі постраждали внаслідок агресії рф, внутрішньо переміщених осіб та інших людей, які цього потребують.

Про все це Ольга Гаврилець звітувала у віторок 21 лютого під час проведення установчих зборів нового складу Молодіжної ради та обрання її керівних органів. На членство у раді було подано 34 заяви від молоді віком від 14 до 35 років. За пропозицією Ольги Гаврилець головою Молоджіної ради 2023-2024 років одноголосно була підтримана кандидатура Ірини Єрмоленко. Дівчина з перших днів активно працює у Молодіжній раді САМ, була обрана до складу Молодіжної ради при Чернігівській облдержадміністрації та нагороджена Почесною грамотою міської ради за активну громадську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди Дня молоді.

Ірина Єрмоленко у свою чергу запропонували ввести посаду консультанта з питань молодіжної політики у структуру Молодіжної ради і призначити обіймати її Ольгу Гаврилець.

Заступниками голови на час дії Молодіжної ради більшістю голосів обрали Олександра Гончаренка та Дениса Мосю.

Для подальшої роботи було сформовано 4 постійні комісії Молодіжної ради, які відповідатимуть за різні напрямки.

Відділ організаційної діяльності, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю