ПИТАННЯ:

У багатьох громадах надається одноразова грошова допомога мобілізованим до лав ЗСУ. Але про це всі мовчать.  Чи надається ця допомога в нашій громаді?

Купрієнко  Юлія  Валеріївна, м.Сновськ

ВІДПОВІДЬ:

Шановна Юліє Володимирівно!

Сновська міська рада уважно розглянула Ваше звернення та повідомляє наступне. Ми, як орган місцевого самоврядування, не надаємо грошової допомоги мобілізованим до лав Збройних Сил України, так як забезпечення мобілізованих здійснюється з державного бюджету.

Роз’яснення стосовно державної допомоги, яка призначена для даної категорії громадян, Ви можете отримати у тому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, яким була призвана мобілізована особа.

У разі якщо допомога пропонується благодійними або гуманітарними фондами, вони самі висувають вимоги до кандидатів на її отримання (як правило, це ВПО, інваліди та інші вразливі категорії населення). Інформація про надання такого виду допомоги регулярно висвітлюється на офіційному сайті Сновської міської ради, на сторінці міської ради в мережі Фейсбук та у нашому Телеграмканалі.