» » Продовжується робота над оновленням стратегії розвитку громади

Продовжується робота над оновленням стратегії розвитку громади

15 лютого відбулась друга зустріч (онлайн) з експертами з питань стратегічного планування Фонду Розвитку Місцевої Демократії  (FRDL)  Володимиром Бойко та Робертом Жарковські.

На чолі з керівництвом громади Олександром Медведьовим та Наталією Авдієвською, представниками структурних підрозділів міської ради експерти оцінили наявність потенційних проблем в громаді в умовах воєнного стану, впровадження стратегії та її впливу на місцеву спільноту й розвиток громади. Обговорили питання, що пов’язані з реалізацією стратегічного документа та скоригували стратегічні цілі щодо їх актуальності в умовах сьогодення.

Також розглянули важливі питання щодо пріоритетів розвитку громади, активізації основних факторів, спрямування ресурсів на південну частину громади, комунікації міської ради з мешканцями, її співпраці з громадськими організаціями в частині реалізації проєктної діяльності, безпеки просторового планування та багато інших не менш важливих питань, які сприятимуть  процесу підготовки стратегічного документу та безпековій ситуації в громаді.

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Сновська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Відділ економічного розвитку та інвестицій