Прощання з Героєм

Сьогодні жителі громади попрощалися з Героєм – солдатом  КОНОНОМ Максимом  Сергійовичем, який повернувся з пекла війни на щиті.

Стоячи на колінах проводжали 19-річного воїна навіки додому жителі сіл Рогізки, Кучинівка та Великий Щимель, живим коридором зустріло Героя його рідне село Суничне, рідні і близькі, друзі.

Офіційний мітинг прощання відбувся у центрі села. У скорботі присутні схилили голови та вшанували пам’ять захисника хвилиною мовчання.

Подяку справжньому патріоту України й щирі співчуття рідним загиблого воїна і висловили міський голова Олександр Медведьов та староста Суничненського старостату Людмила Кривошей.

Максим мріяв жити у вільній Україні під мирним небом, але не судилося. росія вбила його, як вбиває все українське.

Попрощатися з Максимом приїхали  кікбоксери та їх тренер:  «Відділення кікбоксингу Сновської ДЮСШ вшановує ім’я небесного Героя, Конона Максима. Чемпіона України, кандидата в майстри спорту з кікбоксингу. Він був справжній боєць, всі його спортивні двобої були яскравими та професійними! І ми знаємо, що свій останній бій Максим прийняв гідно. Вічна пам’ять та  низький уклін Герою! Максим Ти живеш в наших серцях!»

Літію за загиблим відслужив протоієрей Андрій, настоятель храму Преображення Господнього ПЦУ (м.Сновськ), отець Андрій, настоятель храму Св.Василія (м.Городня) та капелан військової частини, у якій служив Максим. «Борітеся всюди з усім російським, бо воно вбиває!» – закликав капелан присутніх на похороні.

Поховали солдата з усіма військовими почестями під звуки трикратного салюту  на сільському кладовищі. Військовий розпорядник вручив матері загиблого державний прапор, як символ України, якій вірно служив її син.

Схиляємо голови в глибокій жалобі і завжди пам’ятатимемо про подвиг Максима в ім’я  незалежності і свободи нашої країни.

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю