» » 84 жителя с.Кучинівка зібрались в сільському клубі заслухати звіт в.о.старости про виконану роботу за минулий рік,  обговорити проблеми та перспективи на майбутнє

84 жителя с.Кучинівка зібрались в сільському клубі заслухати звіт в.о.старости про виконану роботу за минулий рік,  обговорити проблеми та перспективи на майбутнє

Кучинівка – найбільше село нашої громади. Кількість населення складає 1090 чоловік. Але, як і вцілому по Україні, тут досить складна демографічна ситуація: народилось в минулому році лише 4 немовлят, а померло – 25 чоловік.

На відкриту зустріч з селянами завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк, депутат районної ради Валентина Карась.

В своєму звіті Олена Недвига, в.о. старости с.Кучинівка,  акцентувала увагу на тому, що було зроблено в минулому році. В першу чергу це – капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вулиці Центральній протяжністю 270 м шириною 4,5 м та по вулиці Підгальській протяжністю 100 м (вартість робіт складає близько 1,5 млн.грн.), проведено поточний ремонт по цих вулицях на суму до 200 тисяч грн. Видалено  чотири тополі в центрі села, приведено в належний стан два сміттєзвалища, проводилась розчистка доріг від снігу та підсипка ґрунтових доріг.

«Велику допомогу у підсипці доріг надав депутат обласної ради Божок Григорій Никифорович, – зазначила Олена Миколаївна,- його техніка (навантажувач та КАМАЗ) безкоштовно працювали 5 днів, за які підсипали вулиці Вишневу, Веселу, Пушкіна, Миру, Попудренка, Підгальську, Ветеринарну, провулок Кільцевий». Висловила вдячність і односельцям, які добровільно долучились до участі в підсипці доріг своїм транспортом: Віталію Василенку, Віктору Герасименку, Івану Мелащенку та його сину Олегу, Олександру Петрику, Миколі Булденку.

В.о старости подякувала всім кучинівцям, які активно долучалися до проведення урочистих та святкових заходів, приведення в належний стан території, особливу вдячність висловила своїм колегам, які завжди готові допомогти в обслуговуванні населення. Так, діловодом в 2018 році видано 1091 довідки, надано відповідей в різні установи – 431, вчинено нотаріальних дій – 58, складено довіреностей – 71, зареєстровано і знято з місця реєстрації  51 людину.

Секретар міської ради Наталія Самойлова коротко презентувала відеоролики про основні напрямки роботи, соціально-економічний розвиток, надходження та видатки  Сновської міської ради вцілому і  окремо по Кучинівському старостинському округу.

Надалі жителі села вислови ряд питань, які найбільш їх турбують. Велике невдоволення викликає у людей медична та поштова реформи, низька орендна плата за земельні паї, багато нерозкритих крадіжок та слабка якість Інтернет зв’язку. На всі ці питання надав роз’яснення міський голова.

Ще одне хвилююче питання для мешканців сільської громади – це стан та утримання пожежної машини, яка не знаходиться на балансі міської ради і стоїть на подвір’ї  жителя села. Адже в минулому році в селі сталося 2 пожежі. Олександр Олександрович пообіцяв тримати дане питання на контролі та відновити роботу пожежного автомобіля.

По закінченню зборів селяни мали змогу поспілкуватись з керівництвом громади та отримати відповіді на особисті питання.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply