» » 9 листопада Україна відзначає Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада Україна відзначає Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, в приміщенні Сновського Будинку культури відбулись урочисті заходи.

Привітати зі святом всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, прийшли міський голова Олександр Медведьов та голова райдержадміністрації Валерій Радібеда.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олександр Медведьов:

«Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю на благо рідної Сновщини.  Саме завдяки вашій допомозі в нашій громаді всі урочисті та визначні державні заходи відбуваються на належному рівні, а свята набувають яскравості, дарують людям радість та чудовий настрій.

Міська рада зі свого боку теж намагається не забувати про заклади культури.

Зокрема, в цьому році за кошти міського бюджету проведено поточний ремонт будівель закладів культури  на загальну суму 131,5 тис.грн. Це:  заміна вікон у Сновському будинку культури (42,0 тис.грн.) та Хотуницькому сільському будинку культури (38,5 тис.грн.), ремонт стін, стелі та підлоги Великощимельської сільської бібліотеки (42,5 тис.грн.), косметичний ремонт приміщень Сновського будинку культури, Староруднянського сільського клубу та Тихоновицького сільського будинку культури.

Майже на 300 тис.грн. прибдано музичної апаратури, комп’ютерної техники, сценічних костюмів, літератури та інше.

У цьому році будуть зроблені роботи за кошти державного бюджету по проектах «Капітальний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки» 717,6 тис.грн. та «Капітальний ремонт покрівлі Сновської дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна» близько 1млн.грн. Очікуємо ІІ транш субвенції на соціально-економічний розвиток.

Планувалось за кошти державного бюджету зробити другу чергу проекту «Реконструкції Будинку культури з провадженням теплореновації в с.Петрівка» на суму 730,6 тис.грн., але в зв’язку з неможливістю забезпечення комплексного підходу з енергозбереження цей проект був відхилений Мінрегіоном і планується завершити в наступному році за кошти міського бюджету.»

Наталія Добненко, начальник відділу культури і туризму подякувала всім працівникам, які самовіддано працюють на благо громади, цим самим примножуючи культурну спадщину Сновщини та привітала з професійним святом.

Кращих працівників культури було відзначено Почесними грамотами та Подяками, вручені квіти та подарунки.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply