» » 9 листопада, під головуванням міського голови Олександра Медведьова, відбулось чергове засідання виконавчого комітету

9 листопада, під головуванням міського голови Олександра Медведьова, відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На розгляд членів виконкому було винесено 9 питань.

Щодо внесення змін до загального та спеціального фондів бюджету надала роз’яснення Ліна Савченко, начальник фінансового відділу. Насамперед, це розподіл додаткової дотації в сумі 2904100 грн. на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоровʼя, переданих з державного бюджету місцевим.

За поданням начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ганни Гукун було внесено доповнення до додатку №2 Плану соціально-економічного розвитку Сновської ОТГ на 2018-2020 роки, а саме, включено в Перелік проекти по будівництву вуличного освітлення в селах Старі Боровичі, Гвоздиківка та Жовідь.

Обговоривши та внісши відповідні зміни члени виконкому підтримали рішення «Про уповноваження провідного спеціаліста-інспектора праці юридичного відділу Сновської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

Інші рішення (уточнення або зміна поштової адреса, надання матеріальної допомоги тощо) були прийняті одноголосно.

Також була необхідність обговорити питання щодо автобусного сполучення, але запрошені автоперевізники на засідання вони не з’явились.

ВІдділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply