» » Академія Жіночого Лідерства

Академія Жіночого Лідерства

Сьогодні, 9 березня 2021 р. активній жіночій спільноті  Сновської громади була представлена презентація «Академії Жіночого Лідерства». Виконує проєкт Український жіночій фонд  у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки USAID в рамках Програми DOBRE.

У ході зустрічі присутнім презентовані основна мета проекту та його завдання. Цільовою групою проекту є жінки-лідерки громади – представниці різних сфер віком від 18 років. Також на зібранні були представлені тематичні модулі та цикли онлайн-навчання в Академії.

Після завершення курсу буде оголошено грантовий конкурс, за результатами якого будуть підтримані кращі проєкти випускниць «Академії Жіночого Лідерства».

Нагадуємо, що  заявку на участь в «Академії Жіночого Лідерства» бажаючі можуть заповнити до 22 березня 2021 р. за посиланням:  https://ukr.wf/anketad

Захід  проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Сновська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  –

заступник начальника відділу економічного розвитку

               та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс