» » Акція “16 днів  проти насильства”

Акція “16 днів  проти насильства”

 

25 листопада в Україні та світі  стартувала  акція “16 днів  проти насильства”.

Мета – привернути увагу до насильства – усіх форм, в усіх сферах. І ми раді, що нарешті відновився баланс на цьому  фронті. І тепер можна говорити  про насильство всіх над  усіма: і чоловіків над жінками, і жінок над чоловіками, і чоловіків над чоловіками, і жінок над жінками, і дорослих над дітьми і дітей над батьками і дітей над дітьми… Немає  у насильства ні  статі, ні віку, ні інших обмежень. Будь-хто може вчиняти  насильство над будь-ким.

Для України тема насильства взагалі актуальна як ніколи. Щороку державні структури, міжнародні та громадські організації активізують свої зусилля заради спільної мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства та створити простір, вільний від насильства

 

Центр  соціальних служб  Управління  освіти, сім’ї, молоді  та спорту   підтримує  цю акцію  в нашому місті. Проводить  інформаційну  роботу  серед  учнівської  молоді .  Адже  проблема  насильства  у  дитячому віці  найбільш замовчувана, а отже приховувана. Це правило вдвічі жорстокіше, якщо мова іде про дітей.

Закликаємо небайдужих поширювати інформацію, яка може допомогти постраждалим:

 

В Україні за номером  116111  діє всеукраїнська «гаряча лінія»- для дітей та про дітей. Дзвінки на лінію – безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів

 

116 123 або 0 (800) 500 335 – національна “гаряча лінія” з протидії домашньому насильству (безкоштовно й анонімно) для дорослих.

 

Центр соціальних служб Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради