» » АКТИВНЕ ВЕТЕРАНСЬКЕ ЖИТТЯ

АКТИВНЕ ВЕТЕРАНСЬКЕ ЖИТТЯ

Секретар міської ради Наталія Самойлова взяла участь у розширеному  засідання президії ради організації ветеранів Сновської міської територіальної громади «Ветеранське життя». Провела його голова організації Людмила Кравець. Вона прозвітувала про роботу організації у період воєнного часу, зокрема це моральна і гуманітарна підтримка ветеранам,  військовим та переселенцям під час воєнного стану.

На засідання прибув голова обласної організації ветеранів України Анатолій Скуратович, який подякував за активну позицію представникам Сновській організації ветеранів, а також  міській раді за підтримку в їхній роботі. Почесну грамоту в урочистій атмосфері вручили  голові первинної ветеранської організації депо Сновськ Віталію Полюшку.

На запитання присутніх відповідали спеціалісти з області та Сновська  – представник відділу у Чернігівській області Міністерства у справах ветеранів Оксана Петренко,  юрист Ірина Тищенко, завідувач Сновського сектору обслуговування громадян ГУ ПФУ в Чернігівській області Олена Пилипчук, начальник відділу реалізації державної соціальної підтримки №2 управління соцзахисту населення Корюківської РДА Олена Луц та завідувач сектором  Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко. Запитання стосувалися нарахування соцвиплат, індексації та перерахунку пенсій, супровід ветеранів у судах, чому нема квитанцій від газопостачальної компанії тощо.

Піднімалося питання майбутньої реорганізації  у Пенсійному фонді України та в органах  соцзахисту населення. Зокрема, Постановою Уряду вже передбачено, що з 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України. А з 1 грудня ПФУ буде і призначати і виплачувати субсидії та пільги. Громадяни як і раніше одержуватимуть виплати на свій банківський рахунок або через пошту.

На завершення засідання Наталія Самойлова подякувала всім ветеранам за активну життєву позицію і небайдужість, побажала всім скорішої Перемоги і запросила на покладання  квітів з нагоди річниці визволення Сновщини від нацистських загарбників.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю