» » Аллу Мірошниченко привітали з обранням головою організації ветеранів Сновської громади

Аллу Мірошниченко привітали з обранням головою організації ветеранів Сновської громади

Сьогодні, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Авдієвська зустрілися з оновленим керівним складом організації ветеранів Сновської міської територіальної громади.

Міський голова привітав з нещодавнім обрання головою організації ветеранів Аллу Мірошниченко та поспілкувався з її заступником Володимиром Атаманюком і відповідальним секретарем організації Віктором Кравцом. До цього протягом багатьох останніх років організацію ветеранів очолювала жінка з активною життєвою позицією Людмила Кравець.

Нині організація об’єднує 31 ветерана, обрана президія у складі дев’яти осіб. У планах ветеранів – відродити всі традиції, які існували раніше, підтримувати зв’язки з родинами ветеранів як ІІ-ї світової, так і нинішньої україно-російської війни, оновити фотоальбоми, проводити спільні засідання з представниками різних державних структур та місцевого самоврядування, де можна було б обговорювати і вирішувати поточні питання, які хвилюють ветеранів. Для цього організації потрібно буде окрема кімната.

Учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю і  відродження роботи організації. Адже в нинішній час постали нові виклики, а думки і досвід ветеранів завжди дуже важливі при прийнятті рішень.

Після зустрічі керівництво громади разом з ветеранами та військовими вшанували пам’ять захисників і поклали квіти до пам’ятного знаку  загиблим у роки Другої світової війни та до братської могили в лісопарку.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю